Wyszukanie ciekawego pomysłu na prezent dla dziecka może być nie lada wyzwaniem. Chociaż sklepowe półki uginają się od najróżniejszych artykułów, to jednak wyszukanie czegoś w sam raz może nastręczać sporo trudności. Nie warto jednak wybierać upominków bez wcześniejszego przemyślenia, co sprawdzi się najlepiej. Czego powinniśmy unikać w szczególności?

Dobranie odpowiedniego prezentu dla dziecka powinniśmy opierać na kilku głównych filarach – przede wszystkim upominek powinien być trafiony, aby przypaść do gustu maluchowi, także powinien być on bezpieczny oraz trwały i wszechstronny, aby po paru godzinach po prostu nie trafiły w kąt i nie pozostał tam już na zawsze. Oczywiście, takie wymagania wcale nie oznaczają, że zabawek będziemy musieli poszukiwać godzinami. Warto je jednak znać, aby w ten sposób łatwo dobierać najciekawsze propozycje dla maluchów na różne okazje – urodziny, Dzień Dziecka, pod choinkę czy też na Wielkanoc.

1. Prezent trafiony w punkt

Gdy poszukujemy ciekawego upominku dla dziecka, przede wszystkim skoncentrujmy się na tym, co może mu się podobać. Czy maluch ma obecnie „fazę” na samochodziki? A może uwielbia lalki albo zwierzątka? Warto iść właśnie tym tropem. Oczywiście, nie oznacza to, że musimy zakupić dokładnie samochodziki, lalkę czy figurki zwierząt, ale możemy również zakupić takie upominki, które będą nawiązywały tematycznie do tych ulubionych przez dziecko przedmiotów.

Przykładowo możemy zakupić piłkę do gry z samochodami albo z księżniczkami, możemy wybrać elektryczną szczoteczkę do zębów albo pudełko na drugie śniadanie z takimi samymi motywami, ubrania ze zwierzakami, a to tylko parę sugestii.

2. Trwały i bezpieczny

Dobry upominek nie powinien również stwarzać żadnego zagrożenia dla dziecka, dlatego dobierajmy go pod kątem tego, czy jest trwały, wytrzymały, solidny, bezpieczny. Najlepiej poszukiwać produktów znanych marek, posiadających odpowiednie znaki bezpieczeństwa oraz certyfikaty.

Miejmy się przede wszystkim na baczności przy zamawianiu zabawek z chińskich sklepów internetowych, ponieważ nie spełniają one najczęściej wymogów europejskich. Także pamiętajmy, że lepiej dopłacić za zabawkę, która będzie solidnie wykonana, a nie rozpadnie się po paru dniach.

3. Prezent wszechstronny, udany na lata

Również, jak już wspomnieliśmy, najlepiej, by prezent mógł posłużyć maluchowi na dłuższy czas. Do takich upominków zaliczamy między innymi klocki, które dają nieograniczone możliwości w tworzeniu różnych konstrukcji, książki, do których będzie się wracało nawet po latach, zabawki sportowe, które posłużą na więcej niż jeden sezon czy też gry planszowe, które zapewnią wyśmienitą rozrywkę całej rodzinie.

Do zapoznania się ze swoją ofertą prezentów dla dziecka zaprasza sklep internetowy ChocoRepublica.pl oferujący wyjątkowe, pyszne czekoladki dla młodszych i starszych w spersonalizowanym opakowaniu. W jego ofercie dostępne są różne czekoladowe figurki oraz gry: warcaby, szachy oraz kółko i krzyżyk pakowane, na przykład w dekoracyjne puszki z opcją personalizacji. Możemy samodzielnie wybrać, jaki napis lub zdjęcie znajdzie się na opakowaniu. Wtedy nawet po spałaszowaniu jego pysznej zawartości puszka może posłużyć do przechowywania różnych drobiazgów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ