Personalizacja butów ślubnych

Często pragniemy, żeby nasza ślubna stylizacja idealnie odzwierciedlała naszą osobowość. Jednak ze względu na obawę narażenia się na dziwne komentarze, wciąż wybieramy klasyczne fasony i barwy. W nowoczesnej modzie ślubnej, buty stały się jednym z nielicznych elementów stroju ślubnego, przy którym możemy pokazać trochę pazura i zerwać z konwencją klasycznej bieli. Złote buty na ślub? Świetnie! Tylko… gdzie mogę je znaleźć, skoro w większości salonów i sklepów, wciąż dobrze trzymają się tylko białe i kremowe buciki, zgodne z tradycyjnym wyobrażeniem ślubu?

Każda z nas chce, żeby nasz ślub był wydarzeniem idealnym. Wszystkie poczułybyśmy się źle, gdyby wrzucono nas do gotowego scenariusza i kazano uśmiechać się, choć w głębi duszy czułybyśmy, że to nie nasza ceremonia. Bo kwiaty przy ławkach to róże, podczas gdy my, tysiąc razy bardziej, wolałybyśmy bez albo lilie. Bo ślub odbywa się w kościele, którego nigdy nie było nam dane zobaczyć wcześniej, podczas gdy nasz mały, wiejski kościółek, w którym ślub brali rodzice, stoi w tej chwili zupełnie pusty.

Może problem zabrzmiał jak nieco wyolbrzymiony, jednak prawdą jest to, że w wielu szczegółach nie zawsze mamy możliwość wybrania opcji, która pasowałaby do nas najbardziej. Firmy związane z branżą ślubną często oferują nam „gotowce”, które kusząc ceną sprawiają, że wolimy zapomnieć o swoich marzeniach i wyobrażeniach idealnego ślubu na rzecz oszczędności. Podobnie bywa z butami – zamówienie modelu szytego na miarę potrafi kosztować ogromne sumy pieniędzy. Wolimy więc postawić na standardowe, kremowe czy białe modele, zamiast pokazać nasz charakter, wychodząc w pięknych, złotych butach na obcasie.

Ta era jednak powoli się kończy, drogie Panie. A odpowiedzialna za tę wspaniałą zmianę jest tzw. Personalizacja, którą oferuje coraz więcej firm w Polsce. Polega to na tym, że wybieramy w jakimś sklepie internetowym konkretny model buta i dostajemy opcje dopasowania go do własnych oczekiwań. Możemy często wybrać nie tylko kolor, ale również wysokość obcasa, kształt czuba a nawet klamerek oraz dodatki w postaci kryształków, frędzli czy wiązań. To wspaniała opcja, która pozwoli kobietom jeszcze mocniej cieszyć się tym wyjątkowym dniem, jakim jest ślub. Czy to nie wspaniała idea? Zachęcam wszystkie do spróbowania!

No dobrze, ale ile to kosztuje i gdzie to znajdę?

Oczywiście musimy przygotować się na to, że życząc sobie coś bardzo oryginalnego, zapewne będziemy musiały dopłacić więcej; chyba nie jest to jednak odkrywcza informacja. W końcu nie ma nic za darmo. Jednakże gdy zobaczymy efekt końcowy i przymierzymy je wraz z sukienką, na pewno nie będziemy tego żałować. Buty personalizowane są przede wszystkim projektowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą nie tylko niezwykłą pamiątką ślubną, ale także posłużą nam na inne okazje czy uroczystości przez wiele lat.

Na rynku usługa projektowania butów ślubnych oferowana jest przez wiele firm. Jednak wartą i godną uwagi jest nowopowstała Polska marka YES I DO, charakteryzująca się klasyczną elegancją połączoną z niezwykłą oryginalnością, która zachwyci nie tylko przyszłą Pannę Młodą, ale również wszystkich gości weselnych.

Źródło: Yes I Do – Buty ślubne

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ