garnier

Dobranie odpowiedniego odcienia koloru włosów to nie zawsze łatwe zadanie. Na wybór odpowiedniej farby warto poświęcić trochę czasu, bowiem odpowiednio dobrana może doskonale uwydatnić atuty naszej urody i dodać pewności siebie. Szczególnie w przypadku blondów – jasne odcienie odmładzają, rozświetlają i dodają wiele uroku. Dzięki serii Olia od Garnier Panie mogą wybrać własny odcień z szerokiej palety farb blondów i nie tylko.

Jak wybrać najlepszy blond dla siebie?

Wybór odpowiedniego blondu powinien się skupiać nie tylko na indywidualnych preferencjach, ale także podstawowych zasadach odpowiedniego doboru odcienia do typu urody. Niekiedy zdarza się, że kolor blondu, który najbardziej nam się podoba wcale nie współgra dobrze z naszą urodą, a odcień, na który z początku mniej zwróciłyśmy efekt idealnie podkreśla atuty naszego naturalnego piękna. Warto przede wszystkim sklasyfikować swój typ urody i sprawdzić, czy pasują do nas bardziej chłodne czy ciepłe odcienie. Ta metoda idealnie sprawdza się nie tylko przy włosach, ale także kolorze ubrań, szminki czy makijażu oczu. Można także zdecydować się na stopniowe zmienianie koloru – ciemniejszą barwę włosów czy tzw. mysi blond rozjaśniać co jakiś czas o niewielką ilość tonów; uzyskamy wtedy naturalne pokrycie i będziemy miały możliwość sprawdzenia w jakim odcieniu blondu czujemy się najlepiej.

Garnier Olia – bogaty wybór i doskonała jakość

Wyjątkowość formuły farb Garnier Olia opiera się na zastosowaniu skoncentrowanych olejków kwiatowych, bez dodatku amoniaku i innych pochodnych substancji chemicznych. Doskonale dobrany skład dobroczynnie działa w dwóch kwestiach – zarówno sprzyja odpowiedniemu i dokładnemu wnikaniu koloru w strukturę włosa i zapewnia naturalny, świeży odcień, jak i nadaje efekt odpowiednio nawilżonych, lśniących włosów. Dzięki rozbudowanej ofercie kolorów możemy wybrać idealną farbę dla siebie z palety chłodnych, ciepłych odcieni od bardzo jasnego aż po ciemny blond. Dzięki temu możemy także farbę zastosować w różnoraki sposób – nadając nowy kolor całej długości włosów lub jedynie same pasemka. W dwóch przypadkach efekt idealnie wkomponuje się w naszą fryzurę, rozświetli i odmłodzi naszą twarz. Panie mogą śmiało zastosować farbę zarówno w przypadku krótkich cięć jak i długich, rozwianych włosów. W zależności od wyboru odcienia możemy zdecydować się na kolor z refleksami bądź bez. Warto zaznaczyć, że uzyskane za pomocą farb blondy nie tworzą efektu żółtego bądź miedzianego połysku.

Odcienie blondu farb Garnier Olia

  • PERŁOWY BARDZO JASNY BLOND – najdelikatniejszy z kolekcji, dający perłowy, opalizujący efekt.
  • BARDZO JASNY BLOND – zimny odcień blondu, doskonały dla kobiet o jasnej karnacji. Doskonały zarówno na całą długość włosów jak i na pasemka.
  • BARDZO JASNY POPIELATY BLOND – farba o chłodnym odcieniu, posiadająca neutralne popielate refleksy bez odcienia miedzi.
  • ZŁOCISTY JASNY BLOND – słoneczny, ciepły odcień dający efekt rozjaśnienia słońcem.
  • JASNY BLOND – blond z mniejszą ilością żółtego tonu niż w wersji podstawowej, o lśniącym i rozświetlającym odcieniu.
  • BLOND – nadaje świeży, naturalny kolor, dla kobiet chcących uzyskać kolor bez dodatkowych refleksów.
  • ZŁOCISTY POPIELATY BLOND – kolor łączący w sobie chłodne refleksy i słoneczny odcień, ze złocistym wykończeniem.
  • BEŻOWY CIEMNY BLOND – ciemny, naturalny i chłodniejszy odcień, dający efekt bez dodatkowych refleksów. Daje świetlisty i uniwersalny efekt.
  • CIEMNY BLOND – ciepły odcień ciemnego blondu, klasyczny i naturalny. Zawiera mniejszą ilość żółtego tonu niż w wersji podstawowej.

Materiał promocyjny.

[Głosów:14    Średnia:2.9/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ