Nadaj blasku twarzy i uwydatnij swoje atuty dzięki Glam Bronze od L’oreal

Rozświetlenie i delikatna opalenizna to pożądany efekt w makijażu każdej kobiety. Sekret tkwi w odpowiednim wykonaniu makijażu i właściwym doborze kosmetyków, dopasowanym do kolorytu cery. Glam Bronze od L’oreal to praktyczny kosmetyk 2w1: puder brązujący z częścią rozświetlającą. Dzięki temu możemy wykonać kompletny makijaż twarzy i uzyskać efekt delikatnej opalenizny o każdej porze roku.

Rozświetlacz a puder brązujący

Rozświetlacz i puder brązujący spełniają różne funkcje w makijażu dziennym i wieczorowym. Rozświetlacz przeznaczony jest do aplikacji w okolicach różnych części twarzy:

  • Brwi – kosmetyk aplikuje się pod zakończenie łuku brwiowego – w efekcie optycznie powiększy brwi i da wrażenie regularnego kształtu,
  • Czoło – poprawi i uwydatni kontur twarzy,
  • Oczy – zastosowanie rozświetlacza w kącikach oczu optycznie je powiększy i odświeży spojrzenie,
  • Nos – przy odpowiednim zastosowaniu z bronzerem lub opalizującym pudrem optycznie wyszczupli kształt nosa,
  • Usta – dzięki zaaplikowaniu rozświetlacza nad łukiem Kupidyna nasze wargi optycznie staną się pełniejsze, a przy zastosowaniu ciemnego koloru szminki ich barwa będzie znacznie podkreślona,
  • Broda – poprzez zaakcentowanie rozświetlacza na środku brody możemy skrócić pociągłą twarz.

Bronzer natomiast uzupełnia makijaż o opalizujące i wyszczuplające wykończenie. Najlepiej nakładać go w miejsca:

  • Czoło – po bokach, od skroni do połowy czoła tuż przy linii włosów – nada do efekt lekkiego muśnięcia słońcem i zwróci uwagę na środek twarzy,
  • Nos – muśnięcie boków nosa bronzerem skutecznie wysmukli nasz nos,
  • Kości policzkowe – zaaplikowanie ciemniejszego pigmentu pod kości policzkowe znacznie wyszczupli owal buzi i uwydatni kości policzkowe. Twarz nabierze bardziej zdecydowanych rysów. Nakładać należy na wysokości ucha w stronę ust.

Połączenie tych dwóch kosmetyków w odpowiedni sposób daje perfekcyjny wygląd i wykończenie.

Odpowiednia aplikacja kosmetyku

Połączenie bronzera i rozświetlacza daje wyraźny i zachwycający efekt. Dzięki L’Oreal Glam Bronze, które w jednym opakowaniu łączy opalizujący puder i rozświetlacz możemy w szybki sposób wykonać pełny makijaż. Do odpowiedniego konturowania wcale nie trzeba znać technik profesjonalnej makijażystki – z użyciem odpowiednich pędzli i przy doborze pasującego odcienia uzyskamy naturalny efekt, bez nieestetycznych smug czy plam. Rozświetlacz i bronzer to produkty odpowiednie dla każdego rodzaju urody i cery. Warto zaznaczyć, że obecnie makijaż rozświetlający staje się coraz bardziej na topie. Strobing – bo tak nazywa się technika wykorzystująca w makijażu głównie rozświetlacz doskonale maskuje zmęczenie i perfekcyjnie odmładza i wygładza. Główną rolę gra tu bowiem światło, którego odbicie jest główną rolą rozświetlacza. Przy użyciu Glam Bronze od L’Oreal, przy połączeniu wykończenia z opalizującym pudrem możemy uzupełnić makijaż efektem lekkiej, naturalnej opalenizny.

Oferta kosmetyków do konturowania twarzy L’Oreal

Oprócz kosmetyku Glam Bronze, połączenia opalizującego pudru i rozświetlacza, L’Oreal oferuje inne serie – True Match – oferta różów o zróżnicowanej palecie odcieni przydatnych do efektownego konturowania, Infallible – paletka do konturowania zawierająca kontrastujące odcienie rozświetlacza i bronzera o kremowej konsystencji – połączenia podkładu i pudru.

Materiał reklamowy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ