Uniwersalne wózki sportowe dla dzieci

Gdy rodzi się dziecko to rodzice wstępują w całkiem nowy nieznany dotąd świat. Wyzwania z jakimi przyjdzie im się zmierzyć będą wymagały nie tylko doskonałej organizacji, ale i cierpliwości. Zostanie rodzicem i jednocześnie aktywnym szczęśliwym człowiekiem to trudne wyzwanie. Jak pogodzić role rodzica i znaleźć czas na własne potrzeby ?

Gdy wszystko kręci się wokół dziecka, przydaje się umiejętność bycia elastycznym i dostosowania się do zaistniałej sytuacji. Jest to jak najbardziej możliwe! Pojawienie się dziecka nie jest końcem ale początkiem nowej przygody, a mały człowiek uskrzydla i dodaje zapału można wszystko razem z nim robić.

Idealne wózki sportowe dla dzieci

Dla rodziców którzy myślą o powrocie do formy, oraz by wzmocnić ich motywacje do aktywności stworzono wózki sportowe dla dzieci. Takie jak wózek wielofunkcyjny TFK Sport, czy Mono Sport o określonych cechach które umożliwią bezproblemowe poruszanie się na miejskich alejach i nierówny ścieżkach lasu. To model który będzie odpowiedni nie tylko dla zawodowego biegacza, właściwie korzystać mogą z niego rolkarze, amatorzy czy inni sportowcy .

Modyfikacje wózków sportowych to dobrej jakości 16-calowe koła pompowane marki Schwalbe, dzięki którym rośnie komfort podróżowania. Natomiast amortyzacja tylnej osi zapewni rozważną i delikatną jazdę, wspomaganą dla równowagi przednim skrętnym kołem co podnosi wygodę w prowadzeniu i zwrotność.

Komfort rodzica to szczęśliwie bezpieczne dziecko

Wózki sportowe dla dzieci są propozycją dla rodzica, który nie zamierza rezygnować z regularnej dawki sportu, model do biegania TFK umożliwi pielęgnowanie zdrowych nawyków. Stajemy się przykładem dla własnego dziecka, pokazując że wspólne spędzanie czasu jest okazją na zacieśniania więzi rodzinnych.

Biegać można w każdą pogodę, byle nie zapomnieć o właściwym ubiorze i kilku przydatnych rzeczach. W zestawie z wózkiem otrzymamy specjalną osłona przeciwsłoneczna z budką, folie oraz moskitierę.

Wózki sportowe dla dzieci s

Wózek sportowy dla dzieci wyposażony jest w 5-punktowe szelki z miękkimi nakładkami by jak należy zabezpieczać dziecko podczas spaceru lub biegania w każdym terenie. Przestronna duża budka zapewni ochroną UV 80+ dziecka przed promieniami słonecznymi.

Wspólne aktywności są dobrym sposobem na odstąpienie od domowej rutyny, pokazanie dziecku otaczającego świata, nawiązanie kontaktu z naturą w największym, wygodnym siedzisku na rynku. Takie właśnie są biegowe wózki TFK.

Bądź inspiracją

Korzystając z wózka sportowego dla dzieci możesz pokazać potomkowi, że warto biegać, spacerować, jeździć na rowerze, dobrze się bawić. Że sport to nie tylko zdrowie, aktywności z rodzicami jest szansą na ciekawą edukację. Dziecko nie tylko zdobywa wiadomości na temat przyrody, ale jednocześnie zdobywa wiele nowych doświadczeń.

Dostosowany do wieku

Wózek sportowy, dobiera się stosownie do jego wieku i rozwoju. Nie każdy wózek do biegania jest odpowiedni! Budowa dziecięcego wózka powinna być skonstruowana w tak trwały sposób, by poradzić sobie z prędkością i przeszkodami, musi być lekką, ale solidną i stabilną formą.

By zapewnić sobie i dziecku największe bezpieczeństwo upewnij się, że wózek sportowy dla dzieci, który chcesz zakupić, posiada odpowiedni certyfikat. Komfort malucha gwarantują modele Mono Sport, czy TFK Sport gruntownie testowane przez niemiecką instytucję testową TÜV – sprzęt posiadający ten certyfikat cechuje się wysoką jakością i bezpieczeństwem.

Każdy model dysponuje pasami bezpieczeństwa, więc nie ma obawy, że dziecko wypadnie z wózka w czasie aktywności, wygodne oparcie z bezstopniową regulacją wysokości i regulowany podnóżek.

Ważne drobiazgi

Wybierając wózek sportowy dla dzieci trzeba postawić na jak najwyższą jakość. Dobry wózek sportowy będzie dysponować możliwością blokady przedniego koła i ręcznym hamulcem.

Zwróć uwagę czy siedzisko dla dziecka jest odpowiednio wyprofilowane i wystarczająco duże. Możliwość sprawnego złożenia, a nawet zdemontowania kół umożliwi bezproblemowo przewozić wózek w bagażniku samochodu. Elementy odblaskowe są również istotne powinniśmy być widoczni podczas wieczornych treningów.

Porządne wózki sportowe dla dzieci to te które są proste w obsłudze. Ich rozłożenie i złożenie nie powinno zajmować dużo czasu. Wózek biegowy zagwarantuje aktywnej mamie, że każde wyjście z dzieckiem będzie prawdziwą przyjemnością. Inwestuj w dobre produkty, wózki sportowe dziecięce to komfort i rodzica, i dziecka. Wózki dla dzieci znajdziesz na tej stronie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ