Jak zapewnić dziecku spokojny sen? W dzisiejszych czasach śpiewanie kołysanek już nie wystarczy. Dziecku jest niezbędna pomoc w postaci oryginalnej maskotki. Jest nią SZUMIŚ. Co to jest Szumiś i do czego ta maskotka służy?

Szumiący miś

Szumiś to szumiący miś. SZUMISIE powstały przede wszystkim dlatego, aby zapewnić spokojny sen dzieciom i komfort dla rodziców. Maskotki odtwarzają ulubiony przez noworodki szum. Taki szum powoduje, że dzieci czują się bezpiecznie i są wtedy bardzo spokojne. Każdy SZUMIŚ wydaje aż 5 rodzajów szumu. Jest to charakterystyczny dźwięk dla wody płodowej z biciem serca, fal morskich, padającego deszczu oraz dwóch dźwięków suszarki. Misie zostały uszyte z atestowanych materiałów, które są bezpieczne dla dzieci od pierwszego dnia życia.

Światowej sławy amerykański pediatra dr Harvey Karp pierwsze tygodnie życia dziecka nazywa czwartym trymestrem ciąży. Są one bardzo ważne w życiu każdego niemowlęcia, dlatego zaleca, żeby w tym czasie stwarzać noworodkowi warunki jak najbardziej zbliżone do tych, jakie miał w łonie swojej mamy. Biały szum, przypomina więc dziecku odgłosy, jakie słyszało przez kilka miesięcy. Dzięki temu Szumiś wycisza je i pomaga niemowlęciu zasnąć. Utula też maluchy cierpiące z powodu kolki.

Biały szum

Szumiś szumi przez okrągłe 60 minut. Po tym czasie zaczyna się powoli wyciszać. Nie rozbudza dziecka i sam się wyłącza. Misie z Czujnikiem Snu po wyłączeniu przechodzą w tryb czuwania. Natomiast dźwięk uruchomi się automatycznie, kiedy maluch zacznie się przebudzać i płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas. Szumisie w wersji z Czujnikiem Snu posiadają dodatkowo System Non-Stop. Ten tryb umożliwia uruchomienie misia na ciągłe szumienie – aż do 12 godzin. Jest to doskonała alternatywa dla elektronicznej niani. Dzieci uwielbiają te milutkie maskotki i chętnie je tulą i śpią z nimi. Szumisie to utulacze do snu dla niemowląt, idealna pomoc dla każdej mamy. Kup maskotkę na: szumisie askot.pl/produkt/szumisie-szumis-maskotka

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ