Zabawa to nie tylko mile spędzony czas, podczas zabawy bowiem nasze dziecko naprawę dużo się uczy. Warto zatem zadbać o odpowiednie zabawki tak, aby dziecięce zabawy były kreatywne i ciekawe oraz aby pomagały dziecku się rozwijać. Takie nowoczesne zabawki dla dziecka produkowane są m.in. przez kanadyjską firmę B.toys…

B.Toys – firma z przesłaniem

Na początku warto wspomnieć o genezie litery „B.” w nazwie firmy Btoys. Otóż pochodzi ona od motta firmy, które brzmi „Be you”, czyli „bądź sobą”. Zabawki B.Toys stworzone są specjalnie tak, aby każde dziecko, niezależnie od tego, kim jest, co lubi znalazło zabawkę idealną dla siebie, która pomoże mu rozwinąć skrzydła.

Zabawki B.Toys – bogata i ciekawa oferta

Warto zapoznać się z ofertą tej firmy. Znajdziemy tam zabawki B.Toys kreatywne, do kąpieli, terapeutyczne, kombinacyjne, terapeutyczne, dla maluszka oraz wiele, wiele innych. Wszystkie jednakże będą miały pewne cechy wspólne. Otóż zabawki B.Toys wykonane są zawsze w niekonwencjonalny sposób, z różnych materiałów i posiadają unikalną wręcz estetykę.

Klocki B Toys – czyli włącz innowacyjne myślenie

Warto szczególnie wspomnieć o jednych zabawkach B. Toys, jakim są klocki B.Toys. Czym tak specyficznym się one charakteryzują? Przede wszystkim zwraca uwagę ich forma – tu budujemy wieżowce z cienkich patyczkowatych elementów, dopasowujemy do siebie obrazkami sześcienne bryły albo budujemy oryginalne formy z klocków przedstawiających jeże. Jak zatem widać klocki B/Toys znakomicie rozwijają wychodzenie poza schematy, znajdowanie nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań oraz wiele innych umiejętności, tak ważnych w dzisiejszym świecie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ