Prezent jest tym bardziej wyjątkowy, im mocnej tematycznie związany z daną osobą lub jej relacją z obdarowującym. Może mieć niezwykłe znaczenie sentymentalne, przypominając o zabawnym wydarzeniu, wymarzonej podróży lub, a może przede wszystkim, wyjątkowej osobie. Szczególne miejsce wśród prezentów zajmują te stworzone ze zdjęć, ponieważ to obrazy wywołują w nas często najsilniejsze uczucia i budzą wspomnienia. Dzisiejsze możliwości technologiczne pozwalają tworzyć niezwykłe produkty, pozwalające cieszyć się miłymi wspomnieniami na każdym kroku. Przykładem są kubki z nadrukiem.

Wartość sentymentalna kubka z nadrukiem

Kubek sam w sobie jest świetnym pomysłem na prezent, głownie dlatego, że zawsze się przyda o jeden więcej w naszej domowej zastawie. Jest to jednocześnie przedmiot, z którego korzystamy na dobrą sprawę codziennie. Każdego dnia sięgamy po niego do szafki czy zmywarki, nalewamy herbatę lub kawę i niespiesznie z niego popijamy. Gdyby policzyć czas spędzony z kubkiem w ręce lub przy buzi w skali miesiąca albo nawet jednego dnia, prawdopodobnie wyszłyby z tego niemałe liczby.

Korzystając z kubka siłą rzeczy patrzymy na niego. Naszym oczom ukazać się może śnieżnobiała biel, dystyngowane szarości i beże lub jaskrawe kolory wiosny. A gdyby tak stanowiły one tło dla twarzy bliskich nam osób lub ukochanych miejsc? W ten sposób każde sięgnięcie po kubek wywoła ciepłe uczucia i przyjemne wspomnienia, które pozwolą jeszcze bardziej celebrować daną chwilę odpoczynku bądź spotkania w gronie przyjaciół lub rodziny. Kubki z nadrukiem są więc idealnym pomysłem na naprawdę wartościowy prezent.

Jaki nadruk na kubek

Różne okazje wymagają różnych prezentów. Dlatego przy wyborze kubka z nadrukiem ważne jest odpowiednie jego dopasowanie pod kątem osoby i wydarzenia, z okazji którego zostanie wręczony. Empikfoto.pl daje możliwość zaprojektowania kubka o różnej kolorystyce i kształcie, na którym umieścić możemy zdjęcie wnucząt (z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka), wspólne zdjęcie z mamą i tatą (na ich święta), zdjęcie ukochanego psa (z okazji czyichś urodzin) malowniczego miejsca, do którego para młoda odbyła podróż poślubną (na rocznicę ślubu) i wiele innych – ograniczeniem jest w zasadzie jedynie nasza wyobraźnia oraz posiadane fotografie. Nie wszystko jednak można wyrazić zdjęciami, dlatego warto wziąć pod uwagę możliwość stworzenia nadruku z grafiki bądź napisów, które podkreślą znaczenie danej okazji lub będą po prostu miłym bądź zabawnym akcentem. Na powierzchni kubka można umieści krótkie życzenia lub wartościową sentencję, dla których tłem będzie nastrojowa fotografia.

Kilka rad na temat dopasowania kubka

Wybierając kubek z nadrukiem (lub bez), poza jego znaczeniem sentymentalnym, warto zwrócić również uwagę na kwestie praktyczne. Nie każdy kubek pasować będzie każdej osobie. Niektórzy preferują kubki małe, inni lubią pić tylko w dużych. Dla koneserów herbat czy kaw sprawdzą się kubki o pojemności 440 ml. Z kolei osoby nie przywiązujące większej wagi do rytuału porannej kawy czy innego napoju, lubiące pić raczej w ruchu i pośpiechu zadowolą się prawdopodobnie kubkiem w rozmiarze 330 ml. Ciekawym udogodnieniem może być też dołączana łyżeczka, sprawdzająca się idealnie do kawy latte. Z kolei najmłodsi szczególnie ucieszą się z kubka przedstawiającego jakieś dodatkowe walory. Dawniej często spotykane były kubki śpiewające, zachęcające do pici. Dziś ich rolę przejęły kubki zmieniające kolor wraz z ubywaniem ciepłego płynu. O ile starsze osoby mogą poczuć się nieswojo, pijąc z takiego kubka, dzieci będą na pewno zachwycone.

Jak więc widać, ile potrzeb, tyle rozwiązań. Każde z nich zasługuje na uwagę przede wszystkim ze względu na całkiem duże znaczenie kubków w naszym życiu codziennym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ