Jesteś tym czym oddychasz

Chyba każdy z nas spotkał się kiedyś ze stwierdzeniem “jesteś tym co jesz”, ale czy wiemy, że równie mocno co o odpowiednie odżywianie powinniśmy zadać o odpowiednią jakość powietrza, w myśl powiedzenie jesteś tym czym oddychasz.

Jak jakość powietrza oddziałuje na organizm i co może pomóc nam w zniwelowaniu zagrożenia?

Jakość powietrza a organizm ludzki

Powietrze wdychamy codziennie, bez przerwy, po prostu nie da się inaczej, niestety jest również tak, że wraz z powietrzem wdychamy szereg zanieczyszczeń zupełnie nie potrzebnych nam do życia a wręcz nawet stanowiących dla niego realne zagrożenie. Zanieczyszczone powietrze, długotrwałe wdychane stanowi niemałe zagrożenie nie tylko dla układu oddechowego, ale całego organizmu, narażone są także dzieci już w  okresie życia płodowego. Wzrost zanieczyszczeń sprawia, że czujemy się coraz gorzej, brakuje nam motywacji, nie możemy się skoncentrować, a także jesteśmy narażeni na znacznie częstsze zachorowania, także na choroby stanowiące zagrożenie życia. Specjaliści biją na alarm, wskazując że wdychanie zanieczyszczeń może nawet skrócić życie.

Jak radzić sobie z zanieczyszczonym powietrzem we własnym domu?

Ciężko jest mówić o unikaniu zanieczyszczeń podczas przebywania na dworze, można oczywiście unikać dłuższych wyjść z domu podczas smogu, czy zwiększonego pylenia, jednak o całkowitym uniknięciu nie sposób mówić. Inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o dom, mieszkanie, czy pomieszczenie biurowe, wówczas z zanieczyszczeniami poradzimy sobie wykorzystując oczyszczacze powietrza.

Oczyszczacze oraz nawilżacze Sharp- oddychaj pełną piersią

Dzięki oczyszczaczom powietrza wyeliminujemy szkodliwe zanieczyszczenia także  te pochodzące ze smogu z konkretnego pomieszczenia, w którym umieścimy urządzenie, dodatkowo jeśli zainwestujemy w oczyszczacze oraz nawilżacze Sharp zyskujemy urządzenie 3w1, czyli filtrację powietrza, jonizację oraz nawilżenie. Tak zaawansowane urządzenia, w których zastosowano złożony sposób filtracji znacząco poprawią jakość powietrza w danym pomieszczeniu, tym samym pozytywnie wpływając na zdrowie, samopoczucie, koncentrację, czy zasypianie i sen. Oczyszczacze oraz nawilżacze Sharp charakteryzują się nie tylko złożonym procesem filtracji ale także bardzo cichą pracą, oraz możliwością wprowadzenia urządzenia w tzw. tryb cichy lub nocny, dzięki czemu te urządzenia doskonale sprawdzą się w sypialni, a także pokoju dziecięcym. Oczyszczacze i nawilżacze Sharp posiadają w większości także blokadę rodzicielską co tym bardziej czyni je doskonałymi także w pokojach dzieci. Marka Sharp jest doceniania w branży oczyszczaczy powietrza, także dzięki dużemu doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu technologii.

Gdzie kupić oczyszczacze i nawilżacze Sharp?

Oczyszczacze i nawilżacze Sharp a szczególnie te ze znacznie lepszymi parametrami znajdziemy w profesjonalnych sklepach takich jak sklep internetowy goodair.pl gdzie dostępnych jest szereg  modeli od japońskiego producenta i nie tylko. Warto wybrać profesjonalny sklep z uwagi na gwarancję skuteczności oraz fachowe doradztwo.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ