Jak wybrać ubranka dla niemowlaka?

0
663

Ubranka dla niemowlaka są niezbędne podczas kompletowania wyprawki dla nowego członka rodziny. Do wyboru mamy sporo ciekawych rozwiązań, jakie z pewnością spełnią nasze oczekiwania.

Na rynku znajdziemy wiele ubranek od cenionych marek, które odznaczają się doskonałą jakością i atrakcyjną ceną. Jakie ubrania dla niemowlaka wybrać? O czym warto pamiętać? Co oferuje producent ubranek dla niemowląt? Jakie rozwiązania są godne uwagi?

Producent ubranek dla niemowląt

Doświadczony producent doskonale wie, jak sprostać wymogom rynkowym. W tym wypadku rodzice postawią na takie ubranka, jakie dadzą dziecku komfort. Oczywiście wiele zależy od pory roku i tego, w jakim okresie urodziło się dziecko. Inne ubranka niemowlęce posłużą maluchowi latem, a inne zimą, czy też jesienią.

Niezwykle popularne są ubranka markowe, które cechują się na doskonałą jakością materiału. Jako przyszli rodzice z pewnością stajemy przed nie lada dylematem.

Rozmiar ubranka

Najważniejsza kwestia to rozmiar ubranka  dla malucha. Zbyt duże i zbyt małe ciuszki wpłyną na dyskomfort dziecka. Dzidziuś dopiero co przyszedł na świat i opuścił bezpieczne otoczenie.

Zadbajmy o to, aby ubranka były w odpowiednim rozmiarze, dopasowane do wieku i wzrostu dziecka. Każde niemowlę jest inne i ma inną wagę, co trzeba mieć na uwadze. Podczas zakupu ubranek pomoże nam tabela rozmiarów.

Producent ubranek dla niemowląt stawia na wiele rozmiarów, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie to, czego potrzebuje jego dziecko.

Ubranka na letnie dni

W letnie dni często mamy do czynienia z upałem, jaki jest utrapieniem dla dzieci i dorosłych. Dziecko odczuwa wysoką temperaturę także na wrażliwej skórze, która jest podatna na podrażnienia. Trzeba zatem unikać przegrzania maluszka.

W okresie ciepłym sprawdzi się rempars, czyli specyficzne śpioszki z krótkimi nogawkami. Na spore upały wybierzmy body bez rękawów, a do okrycia malucha zastosujmy cienką pieluszkę tetrową.

hurtownia ubranek dla niemowląt

Ubranka na zimowe dni

Zimowy okres rządzi się swoimi prawami. W tym wypadku trzeba pamiętać o śpioszkach z długimi rękawami, kurteczce, czy kombinezonie dla malucha.

Ma on za zadanie ochronić dziecko przed mrozem. Oczywiście niezbędne są też czapki zimowe, jakie dokładnie osłonią czoło i uszy. Bardzo wygodne okazują się śpiworki do wózka. Dziecko otulone śpiworkiem nie zmarznie i nie odkryje się podczas spaceru.

Ceniony producent ubranek dla niemowląt oferuje ciuszki praktycznie na każdą porę roku, co daje rodzicom sporo możliwości. Mnogość wzorów, materiałów i rozmiarów przyprawia o zawrót głowy. Wybór nie jest łatwy, a każdy przyszły rodzic chce zadbać o komfort swojego dziecka.

Niezbędne ubranka dla niemowlaka

W tym wypadku niezbędne są z pewnością:

  • śpioszki i półśpiochy – o wygodna alternatywa dla pajacyków,
  • body – to podstawa w każdej szafie noworodka,
  • spodenki i rajstopki, które są wykonane z miękkich tkanin,
  • sukienki dla dziewczynki,
  • bluzki zapinane na rzepy lub zakładane przez główkę,
  • kombinezony na okres zimowy i jesienny,
  • kaftaniki – znajdziemy je w komplecie z body i śpiochami,
  • rampersy – są idealne na lato,
  • czapeczki – przydadzą się do kąpieli i na spacery,
  • skarpetki – ochronią stópki dziecka.

Skompletowanie całej wyprawy dla noworodka często bywa wyzwaniem dla przyszłych rodziców. Nie możemy pomijać przyjemnych w dotyku ubranek, jakie ochronią dziecko przed zimnem.

Inne ubranka wybierzemy dla chłopca, a inne dla dziewczynki, przy czym istnieją też ciuszki uniwersalne. Szeroki wybór na rynku daje nam sporo możliwości co do zakupu dobrych jakościowo ubranek.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ