Piżamka niemowlęca

Nocny odpoczynek jest dla każdego dziecka bardzo ważny. Pozwala na regenerację i relaks, przygotowuje dziecko do poznawania świata następnego dnia. Piżamka niemowlęca powinna zapewniać maluchowi pełen komfort i wygodę.

Dzięki piżamce dobrej jakości dziecko wysypia się, co ma duży wpływ na jego prawidłowy rozwój. Szukasz piżamy dla swojej pociechy? Postaw na sprawdzoną markę, która cieszy się pozytywnymi opiniami i ma doświadczenie.

Idealna piżamka dla niemowlaka to taka, która nie podrażnia skóry, nie krępuje ruchów i nie powoduje występowania reakcji alergicznych. Ważna jest także wytrzymałość materiału, dzięki której maluch może korzystać z ulubionej piżamki przez długi czas. Postaw na wysoką jakość, aby zapewnić swojemu dziecku pełen komfort i wygodę podczas snu.

Trzyetapowy system snu

Trzyetapowy system snu to rozwiązanie, które pokochało już wielu rodziców. Otulacze dbają o sen pociech od noworodka aż do etapu małego dziecka. Taki otulacz to bardzo wygodne rozwiązanie, zarówno jeśli chodzi o komfort rodzica, jak i dziecka.

Pierwszy etap to otulanie, trwa od urodzenia do ukończenia czwartego miesiąca życia. Wówczas dziecko korzysta z otulacza Swaddle Up.

Kolejny etap to czas od trzeciego do dwunastego miesiąca życia. Etap ten nazywa się przejściowym. Wówczas dziecko korzysta z otulacza Transistion Bag i piżamy przejściowej Transistion Suit.

Ostatni etap trwa od szóstego miesiąca życia do ukończenia czwartego roku życia. W tym czasie maluch korzysta z piżamy i śpiworka. Więcej informacji na temat poszczególnych etapów znajdziesz w kolejnych akapitach.

Etap 1: Otulanie

Otulacz Swaddle Up to ceryfikowany produkt, którego kształt zapewnia dziecku komfortowy i zdrowy sen. Otulacz został zaprojektowany w taki sposób, aby maluch mógł spać w pozycji, która pozwala mu poczuć się jak w łonie mamy.

Otulacz dostępny jest w różnych kolorach i różnej przepuszczalności termicznej. Szeroka oferta sprawia, że każdy rodzic może wybrać produkt, który najlepiej spełni oczekiwania jego dziecka.

Otulacz

Otulanie to nic trudnego. Otulacz Love To Dream można założyć w kilkanaście sekund. Tkanina z której wykonany jest otulacz, zapobiega przegrzewaniu się organizmu. Warto także wspomnieć, iż otulacz wyposażony jest w dwukierunkowy zamek, dzięki któremu można sprawnie zmienić pieluszkę bez ryzyka zakłócenia snu dziecka.

Etap 2: Otulacz przejściowy

Otulacz przejściowy Transition Bag pozwala płynnie przejść od otulania do wygodnego śpiworka. Kiedy warto zdecydować się na rozpoczęcie używania otulacza przejściowego? Należy zrobić to wówczas, gdy dziecko zaczyna się samodzielnie obracać. Dzięki otulaczowi maluchowi będzie łatwiej przyzwyczaić się do spania z wolnymi rączkami.

Otulacz przejściowy dostępny jest w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Jak wybrać ten odpowiedni? Pamiętaj, aby zawsze brać pod uwagę wagę dziecka, a nie jego wiek. Dostępne są otulacze w rozmiarze M, L oraz XL.

Etap 3: Niezależny sen

Etap 3 można rozpocząć, gdy maluch kończy 6 miesięcy. Piżama Love To Dream może posłużyć maluchowi do ukończenia 4 roku życia. Śpiworek został zaprojektowany w taki sposób, aby nie przeszkadzać w swobodnym poznawaniu świata nawet najbardziej aktywnym maluchom. Śpiworek nie krępuje ruchów, jest wygodny i zapewnia komfortowy sen.

Piżama Love To Dream dostępna jest w wielu rozmiarach i kolorach, dzięki czemu można bez trudu znaleźć odpowiedni wariant. Wybierając piżamę, pamiętaj, aby zwracać uwagę na wiek i wzrost Twojej pociechy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ