Foteliki Cybex jako przykłady niemieckiej precyzji

0
1599

Bycie rodzicem to ogromna odpowiedzialność, która nie zaczyna i nie kończy się na progach mieszkania. Czy na spacerze, czy podczas jazdy samochodem, zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania jest sprawą szczególnej wagi. Nic zatem dziwnego, że foteliki Cybex cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród młodych rodziców. To bowiem jedna z najszybciej rozwijających się marek, odznaczających się nie tylko funkcjonalnością, ale również oryginalną stylistyką, doskonale wpisującą się w różne style klientów.

Jakość i bezpieczeństwo – duet idealny

Marka Cybex została stworzona przez Martina Posa, ojca dwójki dzieci, który bazując na własnych doświadczeniach postanowił wykonać produkty, które będą odznaczać się najwyższą jakością wykonania. Zaprojektowane wózki, jak i foteliki Cybex wykazują się niezawodnością, jak i wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które sprawdzają się w każdej sytuacji, zapewniając dziecku należytą ochronę przed urazami. Na wspomniane bezpieczeństwo wpływa również obecność wielu certyfikatów, a także wysokich not w testach przeprowadzanych przez organizacje konsumenckie oraz instytuty certyfikujące bezpieczeństwo, np. ADAC czy OAMTC. Nie pozostaje zatem zaskakujący fakt, że każde kolejne modele wprowadzane na rynek, cieszą się wysokimi pozycjami w rankingach.

Fotelik Cybex Cloud Q i Aton 5

W asortymencie producenta znaleźć można wiele modeli, począwszy od tych nadających się od urodzenia do 18 miesięcy i 4 lat, jak i od 9 miesięcy do 4 i 12 lat oraz od 3 do 12 lat. W tak ogromnej różnorodności produktów łatwe okazuje się odnalezienie modelu odpowiadającego potrzebom małego użytkownika. Pośród wielu towarów, na uwagę zasługuje fotelik Cybex Cloud Q, który został nagrodzony w testach bezpieczeństwa w kategorii 0+, który przeprowadził niemiecki Stiftung Warentest. Ergonomiczna, niemal płaska pozycja leżąca, z wyjmowaną wkładką dla wcześniaków i drobnych maluszków zapewnia należyty poziom bezpieczeństwa i ochrony. Podobnie zresztą jak 11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka połączona z regulacją pasów i teleskopowy system ochrony bocznej. Z uwagi na możliwość rozłożenia, fotelik Cybex Cloud Q z łatwością przemienia się w gondolę.

Kolejnym modelem często nagradzanym i wyróżnianym w niezależnych testach jest Aton 5 z grupy 0+. To, co różni go od poprzedników to nowe siedzisko zaprojektowane wspólnie z pediatrami i położnikami, które gwarantuje idealny kąt położenia pozycji leżącej, chroniąc przed opadaniem główki. Za sprawą zastosowanych innowacyjnych rozwiązań fotelik Cybex Aton 5 sprawdza się w przypadku wcześniaków, jak i noworodków o niewykształconych mięśniach szyi.

Artykuł powstał we współpracy z https://babyhit.pl/firm-pol-1308137313-Cybex.html

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ