Czy warto kupować słodziaki w Biedronce?

Biedronka przygotowała nową promocję, która ma szansę zdobyć ogromną popularność wśród Polaków. Poprzednio dzieci oszalały na punkcie „Świeżaków”, teraz emocje rozpalają nowe maskotki – „Słodziaki”. Przeczytaj, na czym polegają zasady promocji, jak skompletować „Gang słodziaków” i czy kupowanie słodziaków w Biedronce się opłaca.

Jak skompletować Gang Słodziaków – zasady nowej promocji

Maskotki z serii Gang Słodziaków możemy otrzymać w Biedronce za darmo po uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek. Za każde wydane 40 zł dostajemy jedną naklejkę. Aby otrzymać maskotkę, trzeba uzbierać aż 60 naklejek. Łatwo policzyć, że oznacza to, że aby zdobyć jednego „Słodziaka”, należy wydać w Biedronce 2400 zł. Skompletowanie całego Gangu Słodziaków, czyli kompletu sześciu maskotek, wymaga zrobienia zakupów o wartości aż 14400 zł. Dla większości z nas gra jest nie warta świeczki. Może opłacać się w przypadku, gdy cała nasza rodzina czy grupa znajomych regularnie robi zakupy w Biedronce i zbierają naklejki na maskotki dla jednego dziecka.

Sposoby by skomplementować naklejki szybciej?

Sposoby na to, by zdobyć Słodziaki wydając mniejszą kwotę pieniędzy, wprowadza sama Biedronka. Więcej naklejek za każde zakupy mogą otrzymać posiadacze karty „Moja Biedronka”. Kartę możemy otrzymać bezpłatnie i zarejestrować przez Internet. Będziemy w ten sposób na bieżąco informowani o aktualnej ofercie i promocjach w sieci. Dodatkowe naklejki możemy otrzymać również wybierając specjalnie oznaczone produkty z oferty. Nawet uwzględniając te, dodatkowe sposoby zdobywania naklejek, zdobycie maskotki jest procesem długotrwałym i wymaga wydania nieproporcjonalnie dużej sumy pieniędzy.

Słodziaki

Jak najszybciej i najprościej zdobyć Słodziaki?

Polacy wiedzą jednak doskonale, że najmłodsi uwielbiają maskotki Biedronki i potrafią kombinować. Wiele osób wymienia się pluszakami i naklejkami w Internecie. Najszybszym i najtańszym sposobem na zdobycie Słodziaków jest zamówienie ich na Aliexpress. Chiński serwis aukcyjny umożliwia zakup maskotek prosto od producenta z Chin – w cenie jedynie kilkunastu złotych! Jeżeli dziecko poprosi Cię o Słodziaki, wystarczy że zamówisz je w Aliexpress – bez przepłacania i żmudnego zbierania naklejek.

Katalog najlepszych produktów na Aliexpress znajdziesz na natty.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ