Co kupić dziecku na Pierwszą Komunię

Pierwsza Komunia jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdego kilkulatka i jego rodziców. Nie ma co ukrywać, że oprócz wymiaru duchowego, maluchy w tym dniu czekają na prezenty. I chociaż oczywiście nie one są najważniejsze, mimo wszystko warto chwilę zastanowić się nad tym, co podarować dziecku na tak ważną okazję. Świetnym pomysłem może okazać się nowoczesny gadżet — smartwatch GPS Locon Watch Video od Bezpiecznej Rodziny — urządzenie, które oprócz gier, krokomierza, czy funkcji wideorozmów jest także telefonem i lokalizatorem wskazującym rodzicom, czy ich pociecha jest bezpieczna.

Czy smartwatch może być ciekawym prezentem na Pierwszą Komunię?

Oczywiście, że tak! Pamiętajmy, że już najmłodsze dzieci bacznie nas obserwują i powielają nasze zachowania. W dobie coraz większego zainteresowania nowoczesnymi technologiami wśród dorosłych, wszelkie gadżety zaczynają pasjonować i dzieci. Jeśli sam jesteś posiadaczem smartwatcha możesz być pewien, że wkrótce Twój syn lub córka będą chcieli mieć własny inteligentny zegarek. Jeśli sam jednak nie korzystasz z takiego urządzenia, jest wielce prawdopodobne, że Twoja pociecha zobaczy smartwatch u swojego kolegi z podwórka, czy klasy — kolorowy zegarek z dotykowym ekranem, grami i funkcją telefonu to coś, o czym marzy dziś naprawdę wiele dzieciaków ponieważ staje się on coraz popularniejszym gadżetem na szkolnych korytarzach.

https://bezpiecznarodzina.pl/smartwatch-locowatch-z-funkcja-wideorozmowy-gjd13

Jaki smartwatch GPS podarować dziecku na komunię?

Odpowiedź jest właściwie prosta — taki, o którym wiesz, że mu się spodoba! A ponieważ dzieci bez trudu posługują się dziś nowoczesnymi technologiami, doskonałym wyborem będzie kolorowy model Locon Watch Video z dotykowym ekranem, który dodatkowo posiada fajne, młodzieżowe funkcje — gry, krokomierz, czy wbudowany telefon.

Ten smartwatch z GPS spodoba się również… rodzicom! A to dlatego, że działa on z dedykowaną, polską aplikacją Bezpieczna Rodzina, dzięki której opiekun:

  • lokalizuje dziecko 24/7 — czyli cały czas widzisz, gdzie jest Twój maluch;
  • obiera alarmy SOS — Locon Watch Video posiada guzik SOS. Po jego użyciu dziecko wysyła na numer rodzica alert z prośbą o pomoc;
  • wyznacza strefy bezpieczeństwa — możesz zaznaczyć na mapie miejsca takie jak szkoła, czy dom i automatycznie być powiadamiany, kiedy dziecko pojawi się w danym miejscu, lub kiedy je opuści;
  • nie tylko słyszy, ale i widzi dziecko — aplikacja i smartwatch dają możliwość przeprowadzenia wideorozmowy.

Zegarek, czy telefon? Koniec z dylematami!

Nie wiesz, czy lepszym pomysłem na komunię nie byłby telefon komórkowy? Na pewno pomysł jest ciekawy, czy aby na pewno małe dzieci powinny mieć niekontrolowany dostęp do internetu? Czy ryzyko, że ktoś kilkulatkowi ten smartfon ukradnie nie jest zbyt duże? Smartwatch GPS Locon Watch Video rozwiązuje ten problem. Urządzenie pełni rolę telefonu. Dzięki wbudowanej karcie SIM z nielimitowanymi minutami zapewnia dziecku możliwość kontaktu z najbliższymi zupełnie jak telefon komórkowy. Prawda, że wygodne?

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ