Bezpieczne zabawki dla dzieci

Nasze dzieci nie wiedzą co to tradycyjna zabawa. Pokolenie dzisiejszych 30, 40 lub 50 latków, nie miało wiele przedmiotów do zabawek. Niegdyś były to gry w kapsle, chowanego, gra w piłkę, zabawy na podwórku lub placu zabaw i jeżdżenie na rowerze. Całymi dniami przebywało się z kolegami i koleżankami na świeżym powietrzu. Dziś, dzieci wpatrują się w ekranu monitorów i smartfonów, grając w gry i marnując przy tym mnóstwo czasu. Nie jest to dla nich dobre, dlatego rodzice powinni zrobić wszystko, aby zapewnić im alternatywne źródła zabawy, która jednocześnie uczy i bawi. Poznaj je w sklepie Edukatorek.

Drewniane klocki dla dzieci – setki produktów najpopularniejszych zabawek na świecie

Drewniane klocki wracają do łask. Jest to świetny rodzaj zabawy z małymi dziećmi, który uczy logiki, ćwiczy pamięć i koordynację wzrokowo-ruchową. Klocki drewniane dla dzieci były zabawkami, które kiedyś towarzyszyły dzieciom od pokoleń. Są bezpieczne nawet dla półrocznego malucha. Układanki w formie klocków wspierają procesy poznawcze i motorykę dziecka. Pobudzają kreatywność i wyobraźnię. W sklepie Edukatorek znajdziesz zestawy z robotami, drewniany pociąg czy pastelową wieżę. Postaw na tradycyjne klocki z drewna, które uczą i inspirują.

Tysiące zabawek dla dzieci w jednym miejscu. Znajdź je na Edukatorek.pl

Wesoły świat Edukatorka został stworzony z myślą o najmłodszych. Założycielami sklepu są rodzice czwórki dzieci, którzy ze względu na ich rozwój, chcą dostarczyć im zabawek wpływających na nie pozytywnie. Z tego powodu sklep internetowy z zabawkami Edukatorek to tysiące produktów, które bawią i rozwijają. 

To między innymi puzzle dla dzieci, które wspierają procesy myślowe i motorykę. Składanie kilku elementów w całość pobudza ciekawość, uczy cierpliwości i ćwiczy koncentrację. Jest to zabawa integrująca całą rodzinę i świetnym sposobem na spędzenie czasu podczas deszczowych dni i zimnych wieczorów. 

Zabawa przez naukę razem z Edukatorkiem

Przygotowując ofertę sklepu, cel był jeden – stworzyć miejsce, w którym rodzice będą usatysfakcjonowani a ich dzieci szczęśliwe. Nic tak nie cieszy, jak uśmiech własnego dziecka. Szeroki wybór zabawek edukacyjnych dla dzieci, zapewnia wielogodzinne zabawy w formie nieustającej nauki. To jeden z powodów, dla których musisz zaufać Edukatorkowi i sprawić niezapomniany prezent swojemu dziecku, aby rozwijał się każdego dnia. 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ