Chcesz zapewnić najlepszą opiekę dla swojego dziecka? Już dziś zapisz je do prywatnego przedszkola Poznań

Przedszkole to miejsce, w którym nasze dziecko po raz pierwszy poznaje swoich rówieśników i zaczyna się uczyć oraz poznawać świat. Każdy z rodziców pragnie, aby dzieci były przede wszystkim bezpieczne w przedszkolu. Dlatego też warto wybierać placówki prowadzone przez wykształcone osoby, które mają dobre podejście do dzieci. Doskonałym rozwiązaniem mogą być prywatne przedszkola Poznań, które prowadzone są przez dwie matki mające dzieci w wieku przedszkolnym. Doświadczenie matczyne to gwarancja, że nasze dzieci będą miały najlepszą opiekę oraz możliwość rozwoju.

Jakie korzyści płyną z zapisania dziecka do prywatnego przedszkola Poznań – Kropka?

Wszystkie dzieci w przedszkolu prywatnym traktowane są indywidualnie i mają zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie. Nad ich bezpieczeństwem czuwa grupa wykwalifikowanych opiekunów – nauczyciele, rehabilitanci, terapeuci i pedagodzy. Maluchy spędzają czas w specjalnie wydzielonych grupach składających się z dzieci w różnym wieku. Dzięki temu każde z nich ma możliwość wzajemnej obserwacji, uczy się cierpliwości, pomocy, a także większego zaangażowania. Młodsze dzieci chcą być mądrzejsze i sprawniejsze, jak starsze, zaś starszaki opiekują się dziećmi młodszymi i dbają o nie.

Prywatne przedszkola Poznań to szansa na idealny i bezpieczny rozwój Twojego dziecka. Maluchy bardzo dużo czasu spędzają na innowacyjnym placu zabaw znajdującym się wokół przedszkola. Mają możliwość samodzielnego odkrywania i poznawania natury oraz integracji z innymi dziećmi.

W przedszkolu nauczyciele nie nagradzają i nie karzą dzieci, tworzą jedynie warunki do swobodnego rozwoju maluchów. Nie ma tutaj ściśle opracowanych form zajęć, każdego dnia dzieci zostają jedynie pobudzeni do odkrywania nowych rzeczy, a opiekunowie czuwają nad ich bezpieczeństwem.

Już po kilku miesiącach uczęszczania dzieci do przedszkola prywatnego Poznań rodzice widzą znaczące różnicę w nich rozwoju. Maluchy stają się odważne i pewne siebie, chętnie pytają i oczekują odpowiedzi z cierpliwością. Nie wymuszają żadnych zachowań, lecz umiejętnie podchodzą do każdej sprawy.

Najczęściej wykorzystywanymi metodami pracy w prywatnym przedszkolu Poznań są: badania, obserwacje, sprawdzanie, eksperymentowanie, oczywiście pod nadzorem pedagogów oraz nauczycieli. Dzieci smakują, dotykają i sprawdzają przedmioty znajdujące się w przedszkolu i na zewnątrz, dzięki temu same kreują swoją opinię na ich temat.

Oprócz tradycyjnych metod nauki i poznawania świata prywatne przedszkola Poznań korzystają z metod dobrego startu, odmiennej metody nauki czytania, metody Marii Montessori, metoda Weroniki Sherbourne, sensoplastyki, muzykoterapii oraz pedagogiki zabawy. Ponad to każde dziecko może dodatkowo korzystać z różnych zajęć ponadprogramowych np. język angielski, rozszerzona rytmika, zajęcia wf-u i inne.

Ogromną zaletą przedszkola Kropka jest również własna kuchnia prowadzona przez wykwalifikowanych kucharzy znających się na potrzebach żywnościowych maluchów. Kucharze spełniają wszystkie oczekiwania dzieci i rodziców, przygotowują na specjalne życzenia potrawy bezglutenowe, bezmleczne oraz pozbawione innych uczulających składników.

Przedszkole kropka to świetne rozwiązanie, które jest gwarancją stabilnego rozwoju dzieci i doskonałej opieki. To miejsce położone w zielonej i naturalnej lokalizacji w pobliżu słynnych poznańskich ogrodów. Umożliwi komfortowe poznawanie świata dla Twojego dziecka i zapewni mu bezpieczeństwo.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ