Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zegarki dla dzieci powinny być dopasowane do potrzeb ich użytkowników. By zasłużyć na miano dodatku godnego nadgarstka mniejszych i większych pociech, muszą odznaczać się niezwykłym wzornictwem. Kiedy szeroka gama kolorystyczna nie wystarcza, czas sięgnąć po kultowe postaci z kreskówek. Towarzystwo ulubionego bohatera w trakcie dnia codziennego poprawi samopoczucie i sprawi, że tarcza zegarka analogowego zwiększy swoją atrakcyjność. Zegarek szybko zyska miano gadżetu, którym warto się pochwalić.

Bajkowy świat inspiracją do stworzenia zegarków! 

Niezwykła seria Timex Peanuts przenosi nas w świat komiksu The Peanuts Gang, który w Polsce znany jest jako Fistaszki. Uroczy Snoopy, Charlie Brown i przyjaciele przeniesieni zostali na tarcze Timex. Grafiki uzupełnione o kolorowe paski nie dają oderwać od siebie wzroku. W serii znajdziemy modne zegarki młodzieżowe lub dziecięce: dla chłopca i dla dziewczynki. Unikalne wzornictwo dostosowane do wieku użytkownika, sprawia, że każda z pociech znajdzie egzemplarz stworzony z myślą o niej.

Dla młodszych dzieci przygotowano naprawdę niewielkie tarcze i paski o małych obwodach, by idealnie dopasować rozmiar do drobnych dłoni. Na klasycznych, przejrzystych tarczach odnajdziemy Snoopy’ego w różnych charakteryzacjach. Choć kluczowym elementem ozdobnym jest tu znana postać, nie można pominąć oznaczonych w przejrzysty sposób godzin. Każda z nich została podpisana arabską cyfrą, zaś nad nimi umieszczono liczby ułatwiające odczytywanie wartości minutowych. Koperty wykonane z kolorowego tworzywa sztucznego dobrze komponują się z  materiałowymi paskami wzbogaconymi o wygodne zapięcie. Wśród grafik znajdziesz motyw kosmiczny preferowany przez chłopców, paski z serduszkami i kwiatami uwielbiane przez dziewczynki, a także monochromatyczną, żółtą propozycję, która przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Wesoły design kluczem do sukcesu! 

Zegarki młodzieżowe odznaczają się nieco większą tarczą. Uwagę natychmiast przyciągają zamieszczone na niej postaci z kreskówki, których ręce użyte zostały jako wskazówki. Tym sposobem jedna ręka wskaże nam godzinę, zaś druga poinformuje o upływie minut. Podobnie jak w przypadku zegarków dziecięcych, każdy z indeksów godzinowych został dobrze oznaczony przy pomocy cyfr arabskich.
Widoczną różnicę obserwujemy w materiale, z jakiego wykonana jest koperta. Timex tym razem postawił na stal w kolorze srebrnym, która nawiązuje do designu stosowanego w zegarkach dla dorosłych. Na paskach zastosowano grafikę przedstawiającą delikatne chmurki, zygzak, paski bądź gładki deseń w kolorze czerwonym.

tw2r41400_4m

Zegarki znanej marki Timex odznaczają się wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy szczegół kompozycji. W przypadku kolekcji dziecięcej, od początku do końca tworzono ją z myślą o najmłodszych konsumentach. Należy zwrócić uwagę na fakt, że o młodzieżowym charakterze czasomierza nie świadczy tylko wzornictwo z kreskówek i jego kolorystyka. Bardzo istotny jest dobór rozmiaru tarczy i paska – te zostały idealnie dopasowane do drobnych dziecięcych dłoni. Dzięki pomniejszeniu elementów, zegarek nosi się w sposób wygodny, a jego użytkowanie jest proste i bezproblemowe.
Oryginalne zegarki Timex dla dzieci, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej pozwolą wyrazić swoją sympatię do niezapomnianych opowieści. Sprawią, że sprawdzanie godziny będzie wiązało się z przypomnieniem jednej ze znanych komiksowych historii. Każdy z modeli dostępny jest na stronie autoryzowanego sprzedawcy zegarek.net !  

Timex Peanuts dla każdego malucha!

Bohaterowie jednej z najbardziej rozpoznawalnych kreskówek, którzy pojawiają się na tarczach, gwarantują zegarkom ogromną rozpoznawalność. Z tego względu modele są gratką nie tylko dla prawdziwych fanów komiksów. Ładne, przyciągające uwagę wzory stworzone przez cenioną firmę zegarmistrzowską są doskonałym prezentem z okazji Dnia Dziecka.
Zegarki stanowią idealną propozycję podarku, który połączy dzieciństwo z dorosłością. To one, zachowując bajkowe elementy pozwolą zrobić pierwszy krok w stronę punktualności, odczytywania godzin i noszenia nieco bardziej „dorosłych” dodatków.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ