Idealny prezent na Mikołajki? Zabawka kreatywna

Choć do Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, lepiej już dziś zastanowić nad prezentami dla swojej pociechy, niekoniecznie tymi, które znajdą się pod choinką. Święty Mikołaj pamięta bowiem o grzecznych dzieciach również 6 grudnia i zostawia dla nich upominki w czyściutkich bucikach.

Dziś postanowiliśmy pomóc nieco „Mikołajowi” w jego ciężkiej pracy, podsuwając kilka interesujących pomysłów na prezent z bogatej oferty zabawek kreatywnych dostępnych w sklepie Bobomio.

Zabawka kreatywna – uczy i bawi

Zabawki kreatywne pełnią dwie funkcje – uczą i bawią. To właśnie wyróżnia je spośród innych zabawek dostępnych na rynku. Można zatem powiedzieć, że są odpowiedzią na potrzeby zarówno dzieci, jak i rodziców. Wiedzą o tym znani i cenieni producenci zabawek tacy, jak choćby Janod, Plan Toys, Kids Concept, czy Goki. Odwiedzając sklep Bobomio, zauważysz, że każda zabawka została zaprojektowana z myślą o rozwoju Twojego dziecka na różnorodnych płaszczyznach – od zdolności motorycznych, przez ćwiczenia pamięciowe, aż do funkcji poznawczych, czy nawet socjalizacyjnych.

Kreatywność – już od najmłodszych lat

Zabawka kreatywna marki Janod to wróg bierności i nudy. Komplet drewnianych narzędzi Bricolo ucieszy zapewne wielu małych majsterkowiczów. W zestawie znajdują się między innymi klucze, śrubokręty i śrubki. Narzędzia te pobudzają wyobraźnię, rozwijają zdolności manualne, uczą logicznego myślenia i cierpliwości. Dzięki nim Twoja pociecha w mgnieniu oka zmieni się w Boba Budowniczego lub po prostu – z radością i dumą będzie naśladować swoich rodziców.

Kolejną ciekawą propozycją od Janod jest seria Zestawów Artystycznych. To idealny mikołajkowy prezent dla dzieci, które lubią malować i naklejać – jednym słowem tworzyć. Po skończonej pracy razem z maluchem będziecie mogli powiesić skończony obrazek na honorowym miejscu, by każdy członek rodziny mógł go podziwiać. Zestaw ten wpływa pozytywnie na koordynację wzrokowo-ruchową, ale co ważniejsze – zapewnia wspaniałą zabawę.

Maluszki uwielbiają chwalić się efektami swojej pracy. Bawełniana torba do kolorowania od Goki świetnie sprawdzi się w przedszkolu lub na spacerze, a mały projektant z dumą będzie zabierał ją na każdą wycieczkę.

Kreatywnie i rodzinnie

Z kolei wydawnictwo Sierra Madre zaprasza Cię do wspólnej zabawy z dzieckiem, proponując różnorodne karty tematyczne. Dzięki nim maluszek na przykład pozna trzydzieści magicznych sztuczek i odkryje, że przedmioty codziennego użytku nie są wcale takie zwyczajne.

Dla odkrywców trafionym prezentem okaże się zestaw „Eksperymentuj z dzieckiem”. Karty te pobudzą ciekawość świata i chęć do nauki, a także pozwolą w przystępny i zabawny sposób przyswoić praktyczną wiedzę. W ofercie sklepu Bobomio znajdziesz również zestawy „Gotuj z dzieckiem” oraz „Podróżuj z dzieckiem”.

Dla małych i dużych wielbicieli teatru proponujemy natomiast zabawki kreatywne z serii  Teatrzyk Cieni. Możesz na przykład zabawić się z dzieckiem w reżyserów. To idealna alternatywa dla wieczornych bajek oraz dobry sposób na to, by oswoić dziecko z ciemnością.

Przedsmak świątecznych pierniczków

Zestawy akcesoriów do ciastoliny od Plan Toys (szczególnie Cukiernia) może okazać się świetnym przygotowaniem do wspólnego lepienia pierogów czy pieczenia świątecznych pierniczków. Oprócz zestawów ciastolinowych w sklepie Bobomio znajdziesz również zestaw konstrukcyjny oraz aparat fotograficzny z kalejdoskopem Wszystkie te zabawki należą do linii PlanPreschol, której misją jest nauka przez zabawę. Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że zabawki kreatywne od Plan Toys zostały wykonane z ekologicznych materiałów najwyższej jakości. Wszystko to sprawiło, że marka ta jest ceniona przez rodziców oraz specjalistów, co potwierdza uhonorowanie jej prestiżową nagrodą Parents’ Choice Approved.

Kreatywny Święty Mikołaj

Mamy nadzieję, że nasze propozycję ułatwiły nieco zadanie Świętemu Mikołajowi, który 6 grudnia zostawi upominki w czyściutkich bucikach Twojej pociechy.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ