Twoje dziecko nie lubi długich, zimowych wieczorów? Zapewnij mu rozrywkę w postaci ciekawych gier

0
1282

Nikt nie lubi się nudzić. Kiedy byłeś dzieckiem, pewnie też tego nie lubiłeś, a spędzony samotnie wieczór uważałeś często za stracony. Wiedząc o tym, powinieneś w szczególności zadbać, aby takie przykre chwile nie dosięgnęły twojego dziecka. Na szczęście nawet w domu, kiedy za oknem ciemno i pada, możesz zapewnić mu mnóstwo ciekawej rozrywki dzięki grom. Poznaj kilka z nich i wybierz te, które będą najbardziej odpowiednie!

Czy twój syn uwielbia grę w piłkarzyki?

Piłkarzyki to najpewniej gra także twojego dzieciństwa. Pamiętasz te emocjonujące rozgrywki, w których miałeś okazję uczestniczyć, będąc w wieku swojego syna? Pamiętasz tę radość ze strzelonego gola i gorączkowe poruszanie wszystkimi figurkami, aby tylko nie dać wygrać przeciwnikowi?

Jeśli tak, bez wątpienia doskonale rozumiesz, że twoje dziecko może tak samo uwielbiać tę grę. Dlatego nie wahaj się i sprezentuj mu ją, aby mógł toczyć niekończące się boje z kolegami, rodzeństwem, a nawet z tobą. Dzięki temu przypomnisz sobie czasy dzieciństwa, a twój syn będzie szczęśliwy, mogąc udowodnić ci, że jest zwinniejszy i sprytniejszy, kiedy to on strzeli ci gola.

Klasyczne “Statki” w nowej odsłonie

“Statki” rozgrywaliśmy kiedyś na kartce papieru. Teraz mają swoją nową odsłonę w postaci pięknie wykonanej ścianki, pionków oraz charakterystycznych, białych i czerwonych kropek, oznaczających puste oraz trafne strzały w jednostki przeciwnika. Grę w tym nowym wydaniu można zobaczyć pod adresem: niecodziennegadzety.pl.

“Statki” są nie tylko grą pełną rywalizacji, ale również zmuszają do strategicznego myślenia oraz przewidywania, gdzie druga osoba mogła umieścić swoje jednostki. Dzięki temu rozwijają myślenie u dziecka, jednocześnie zapewniając ciekawą rozrywkę.

Monopoly – rozgrywka na długie godziny

Gry z serii “Monopoly” to prawdziwa rozgrywka dla całej rodziny lub paczki przyjaciół, którą można toczyć przez wiele godzin. Dzięki dobrym decyzjom strategicznym i celnemu przewidywaniu posunięć przeciwnika pozwala na rozbudowę własnego “małego Imperium”. Bawi, ucząc w tym samym czasie przewidywania, planowania i strategii, a także reagowania na sytuacje losowe.

“Monopoly” to jednocześnie jedna z najbardziej znanych gier planszowych i towarzyskich. Ze względu na swoje walory rozrywkowe i edukacyjne, a także możliwość poznania różnych miast, o które jest oparta, będzie stanowiła świetny prezent w szczególności dla starszego dziecka.

Tamagotchi, wspomnienie dzieciństwa

Tamagotchi na polskim rynku dostępne jest już od lat dziewięćdziesiątych i większość dzisiejszych rodziców na pewno pamięta je z własnego dzieciństwa. Polega na opiece nad wirtualnym zwierzątkiem, co może być świetnym treningiem systematyczności i odpowiedzialności dla dziecka. Sprawi, że każdy maluch poczuje się odrobinę bardziej przygotowany do opieki nad żywym pupilem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ