Jak są przybory po angielsku?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak są nazywane różne przybory po angielsku? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! W tym artykule dowiesz się, jak nazwać różne przybory w języku angielskim. Bez dalszego przedłużania, zanurzmy się w świat słów!

1. Ołówek – pencil

Ołówek to jeden z najbardziej podstawowych przyborów do pisania. Jest to narzędzie, które używamy do pisania, rysowania i szkicowania. Ołówek składa się z drewnianej obudowy, w której znajduje się grafitowy wkład. Jest niezwykle popularny i powszechnie stosowany w szkołach i biurach na całym świecie.

2. Długopis – pen

Długopis to kolejny niezastąpiony przyrząd do pisania. Jest to narzędzie, które używamy do pisania na papierze. Długopisy mają wkład, który jest zazwyczaj wypełniony atramentem. Długopisy są dostępne w różnych kolorach i grubościach, co pozwala nam na wybór odpowiedniego narzędzia do pisania w zależności od naszych preferencji.

3. Gumka – eraser

Gumka to przyrząd, który służy do usuwania śladów ołówka lub długopisu z papieru. Gumki są zazwyczaj wykonane z miękkiego materiału, który pozwala na skuteczne usunięcie śladów pisania. Są niezwykle przydatne, zwłaszcza podczas pisania notatek lub rysowania, gdy chcemy poprawić błędy.

4. Temperówka – pencil sharpener

Temperówka to narzędzie, które służy do ostrzenia ołówków. Składa się z dwóch części – obudowy i ostrza. Ołówek jest wkładany do otworu w obudowie, a następnie obracany, aby ostrzyć grafitowy wkład. Temperówki są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na ostrzenie ołówków o różnej grubości.

5. Linijka – ruler

Linijka to przyrząd, który służy do pomiaru długości i prostowania linii. Linijki są zazwyczaj wykonane z twardego materiału, takiego jak plastik lub metal. Mają oznaczenia w centymetrach lub calach, co ułatwia dokładne pomiary. Linijki są niezwykle przydatne w matematyce, rysowaniu i innych dziedzinach, gdzie precyzja jest ważna.

6. Klej – glue

Klej to substancja, która służy do łączenia różnych materiałów. Kleje są dostępne w różnych formach, takich jak w sztyfcie, w tubce lub w płynie. Są niezwykle przydatne podczas wykonywania prac plastycznych, sklejania papieru lub naprawiania przedmiotów. Kleje mogą być trwałe lub tymczasowe, w zależności od potrzeb.

7. Nożyczki – scissors

Nożyczki to narzędzie, które służy do cięcia różnych materiałów, takich jak papier, tkanina czy plastik. Składają się z dwóch ostrzy, które są połączone w środkowej części. Nożyczki są niezwykle przydatne w szkole, biurze i domu. Ważne jest, aby używać nożyczek ostrożnie, aby uniknąć przypadkowych skaleczeń.

8. Klej do papieru – paper glue

Klej do papieru to specjalny rodzaj kleju, który jest przeznaczony do sklejania papieru. Jest to zazwyczaj klej w sztyfcie lub w płynie, który jest łatwy w użyciu i nie pozostawia śladów na papierze. Klej do papieru jest niezastąpiony podczas wykonywania prac plastycznych, tworzenia scrapbooków lub sklejania kartek.

9. Kredki – crayons

Kredki to przybory do rysowania, które są wykonane z wosku i pigmentów. Są dostępne w różnych kolorach i są popularne wśród dzieci. Kredki są łatwe w użyciu i pozwalają na tworzenie kolorowych rysunków. Są również łatwe do wycierania i poprawiania błędów.

10. Farby – paints

Farby to materiały, które służą do malowania. Są dostępne w różnych formach, takich jak farby olejne, akrylowe lub wodne. Farby są używane przez artystów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, do tworzenia obrazów i dzieł sztuki. Farby pozwalają na wyrażenie kreatywności i tworzenie pięknych dzieł.

11. Pędzle – brushes

Pędzle to narzędzia, które są używane do nakładania farb na płótno lub inne powierzchnie. Są wykonane z włosia lub syntetycznych włókien, które są przymocowane do drewnianego uchwytu. Pędzle są dostępne w różnych rozmiarach i

Wezwanie do działania: Sprawdź, jak są przybory po angielsku i odwiedź stronę https://www.travelneo.pl/ po więcej informacji.

Link tagu HTML: https://www.travelneo.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ