CHCESZ BYĆ MODNĄ MAMĄ? POSTAW NA SPRAWDZONĄ ODZIEŻ DO KARMIENIA PIERSIĄ

0
1504

Wiele młodych matek jest zaskoczonych tym, jak zmienia się ich życie po urodzeniu dziecka. Przed tym ważnym dniem, myślały przede wszystkim o jego potrzebach. W domu pojawiły się nowe meble, kołyska, ubranka, pieluchy, wózek. Dość szybko kobieta orientuje się, że powinna też poświęcić uwagę swoim potrzebom.

Ubrania do karmienia to przede wszystkim komfort i wygoda. Nie tylko dla matki, ale i dla jej dziecka. Zapewniają łatwy dostęp do piersi zawsze wtedy, gdy akurat zajdzie taka potrzeba. Ubieranie na co dzień nawet rozpinanych, ale tradycyjnych bluzek nie gwarantuje dyskrecji podczas karmienia. Dobrze jest więc wybrać coś, co sprawi, że niemowlę będzie mogło posilić się w każdym miejscu, bez narażenia na wzrok wścibskich przechodniów.

ODZIEŻ DO KARMIENIA TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Odzież do karmienia piersią to ubrania, które znacznie ułatwiają karmienie dziecka w każdej sytuacji, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujecie. W większości przypadków mają one wszyty suwak na wysokości piersi. Ten zabieg jest na tyle dyskretny, że wiele osób traktuje zamek błyskawiczny jak zwykłe przeszycia, które nie rzucają się w oczy. Na rynku dostępne są również modele, uszyte z kilku warstw, często marszczonego materiału. Takie ubranie wystarczy jedynie rozchylić w odpowiednim miejscu, aby umożliwić dziecku dostęp do piersi. Odzież do karmienia sprawia, że nie musisz już zastanawiać się, co ubrać danego dnia, aby móc swobodnie nakarmić swoje dziecko. Wykorzystując ubrania do karmienia jesteś na to gotowa zawsze i wszędzie.

KOBIECO, ELEGANCKO, NA LUZIE? W KAŻDEJ WERSJI MOŻESZ BYĆ MODNĄ MAMĄ!

Odzież do karmienia nie musi występować w postaci bezkształtnych „worków”. Jej producenci coraz bardziej się prześcigając, proponując młodym mamom atrakcyjne kroje i ciekawe fasony. Jedną z firm, która specjalizuje się w tej dziedzinie, oferując ubrania do karmienia jest KOSZULOVE. To odzież wykonana z materiałów najwyższej jakości, z bawełny, która jest przyjazna zarówno mamie, jak i dziecku. Kolekcja przygotowana przez sklep nieustannie jest poszerzana. Projektanci wsłuchują się w potrzeby młodych matek, a później tworzą stroje, które przydatne są im na co dzień i od święta, zgodne z najnowszymi trendami.

Jeśli myślisz, że jako młoda mama możesz pożegnać się na jakiś czas z golfami – KOSZULOVE mówi: „Nic bardziej mylnego!”. W kolekcji przygotowanej przez sklep, w dziale odzież do karmienia piersią możemy znaleźć kolorowe, ciepłe i wygodne golfy, które posiadają wspomniane już suwaki. Znajdziemy tam też sukienki, koszule, bluzki oraz bluzy – zarówno w wersji eleganckiej, jak i codziennej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ