Okres wakacji to taki moment, gdy planujemy przeważnie wypoczynek z naszymi dziećmi. Jednak nie każdy rodzic może pozwolić sobie na dwa tygodnie odpoczynku. Dodatkowo wielu z nas pracuje także przez całe wakacje. Jak wtedy zapewnić dzieciom rozrywkę, gdy pozostają w mieście? Na masę atrakcji, wrażeń i pozytywnych wspomnień maluchy mogą liczyć, o ile postawimy na półkolonie letnie, które są organizowane przez wysokiej klasy szkoły językowe lub inne organizacje. Co warto wiedzieć o półkoloniach?

Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie letnie?

Wakacje to przede wszystkim czas beztroskiej zabawy, ruchu na świeżym powietrzu, wspaniałych spotkań i rozrywki. W jego trakcie dzieci odpoczywają od szkoły, przedszkola i wyzwań dnia codziennego. Nie ma co ukrywać – to przede wszystkim moment, w którym maluchy mogą odkrywać swoje pasje. Dzieci przede wszystkim bardzo nie lubią nudy! Są to ciekawskie małe istotny, energiczne, otwarte oraz chętne do zabawy i nauki, jeśli ta jest przyjemna i przyjmuje formę zabawy. Właśnie dlatego dajemy Państwu możliwość wybrania i dopasowania pod względem zainteresować dzieci naszych turnusów półkolonii letnich.

półkolonie letnie

To czas, który warto przeznaczyć nie tylko na słodkie lenistwo, ale tez niczym nieskrępowaną naukę. W jaki sposób? Stawiając na półkolonie letnie w Łodzi organizowane przez szkołę językową Baby English Center w Łodzi.

Koronawirus a półkolonie letnie – na co zwrócić uwagę?

Tegoroczne półkolonie letnie organizowane przez Baby English Center to zabawa, do której podchodzi się ze szczególną ostrożnością. Z uwagi na pandemię koronawirusa, cały program półkolonii został dostosowany do potrzeb najmłodszych, a zarazem w pełni bezpiecznych. Organizowane przez szkołę zajęcia są na bieżąco ze wszystkimi wytycznymi MEN, GIS oraz Kuratorium w związku z Covid-19. Dodatkowo szkoła przeszła szkolenie dotyczące „Nowych zasad organizacji wypoczynku 2020”.

Program półkolonii letnich w Łodzi

Program półkolonii letnich w Łodzi – co organizuje Baby English Center?

Każdy tydzień półkolonii organizowanych przez szkołę jest zupełnie inny. Dzięki temu, dzieci mogą uczestniczyć w różnych tygodniach, jednocześnie nigdy nie biorąc udziału w identycznych rozrywkach! Drugą zaleta jest stały przebieg dnia, który zapewnia pełne poczucie bezpieczeństwa. Dzieci zawsze wiedzą, co je czeka. Codziennie rano jest zbiórka, śniadanie, następnie wycieczka ustalona odgórnie w ramach tematycznych spotkań, obiad, nauka angielskiego, a później podwieczorek i zabawy z innymi dziećmi. Grupa liczy 12 osób. Półkolonie są realizowane zgodnie z reżimem sanitarnym i wytycznymi Ministerstwa Edukacji oraz podlegają zgłoszeniu Kuratorium Oświaty w Łodzi.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ