Pokemony online, rozbudowane, z dużą ilością aktualizacji, wydarzeń, mnogością generacji, bez konieczności wychodzenia z domu? Oczywiście, że tak. Dzięki Pokemon online w przeglądarce możemy oddać się całkowicie temu uniwersum bez konieczności wychodzenia z domowego zacisza. Jak zatem wygląda przygoda w internetowej grze o najbardziej rozpoznawalnych stworkach w sieci?

Ty decydujesz, kim będziesz!

Wszystko zaczyna się od założenia konta oraz stworzenia swojej postaci. Pierwsze kroki w grze to wybranie jednego z sześciu regionów startowych, w których przyjdzie nam rozpocząć naszą przygodę z pokemonami. Po wyborze regionu startowego czekać nas będzie trudna decyzja – wybranie startowego pokemona, pierwszego z wielu dostępnych w grze. Internetowa gra pokemon, dzięki jej twórcom oraz odpowiedzialnym za aktualizacje osobom zdołała zgromadzić aż sześć generacji pokemonów. Dzięki temu każdy z nas zyska możliwość poznania aż 1549 pokemonów!  Oznacza to, że dzięki sześciu dostępnym generacjom w grze, gracze zyskują dostęp aż do 541 ataków. Daje to ogromne możliwości konfiguracyjne naszych pokemonów, aby były jeszcze silniejsze i lepsze w walce.

W grze pokemon zyskamy również dostęp do dwudziestu ośmiu krain, a w nich aż do 173 różnorodnych lokalizacji. Twórcy pokemon online oferują ponadto możliwość zakładania stowarzyszeń pomiędzy graczami, a dzięki temu budowania osad i walk 12 vs 12. To nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowali dla graczy twórcy pokemon. W grze dostępne są również walki drużynowe, sparingowe oraz turnieje Pokemon! Przed graczami oprócz rozległych lokacji, czekać będą również zadania do wykonania – aż 201 zadań plus kilka losowych zadań dziennych.

Pokemon online

W grze dodana została również opcja rozmnażania Pokemonów. Dzięki tego typu rozwiązaniu możliwe jest dziedziczenie ruchów, TM oraz Egg Moves. Na graczy przygotowane zostały również przedmioty do zdobycia. Dla graczy przygotowano 504 przedmioty, a dla pokemonów 103 przedmioty do zebrania. Gra oferuje również 149 różnych, specjalnych zdolności pokemonów. Jak przystało na grę o Pokemonach, dostępny jest również PokeDex. Stanowi on niezwykle rozbudowaną encyklopedię o świecie gry oraz możliwych do spotkania tam Pokemonach.

Każdy prawdziwy fan uniwersum Pokemon bez wątpienia powinien zwrócić uwagę na gry oferowane w przeglądarkach internetowych. Stanowią one nie tylko ciekawe źródło informacji o Pokemonach, ale również okazać się mogą niezwykle absorbujące. Taka gra pochłonie nas na wiele godzin i da wiele radości z rozgrywki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ