Foteliki samochodowe dla rodzin aktywnych

Fotelik dla niemowlaka to bardzo ważna sprawa. Szkoda tylko, że służy przez zaledwie kilka miesięcy i gdy dziecko skończy rok, trzeba zamieniać go na kolejny. A gdyby tak uprościć wszystko, co tylko się da, nie tracąc na bezpieczeństwie? Taką próbę podjęła marka BeSafe – w ten sposób powstała koncepcja iZi Modular, która pozwala na łatwy montaż kolejnego fotelika na tej samej bazie ISOfix. To praktyczne i wygodne rozwiązanie dla współczesnych rodzin.

Koncepcja iZi Modular

Współczesne rodziny żyją naprawdę szybko i logistykę każdego dnia mają opanowaną do perfekcji. Doskonale wiedzą, kto podrzuca dziecko do przedszkola, kto wcześniej kończy pracę i kto odbierze malucha z placówki. Często w codzienną gonitwę zaangażowani są również dziadkowie. Trudno byłoby sprostać temu zadaniu, gdyby fotelik samochodowy do 4 lat wymagał skomplikowanego i czasochłonnego montażu. Na szczęście – to już przeszłość!

Koncepcja iZi Modular sprawia, że fotelik samochodowy do 4 lat zamontujesz jednym kliknięciem. Instalacja „click&go” w jednej bazie ISOfix sprawia, że poradzi sobie z nim nawet najbardziej nieporadny dziadzio. Podróże z wnukami stają się dzięki temu jeszcze przyjemniejsze!

Łatwość użytkowania

Koncepcja iZi Modular sprawia, że na jednej bazie ISOfix możesz zamontować dwa foteliki – najpierw fotelik samochodowy 0-13 kg, później fotelik samochodowy do 4 lat. Co to w zasadzie ułatwia?

Przede wszystkim, samo przenoszenie go jest znacznie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zarówno foteliki samochodowe dla dzieci 0-13 kg, jak i te późniejsze, do 18 kg, bardzo często są zwyczajnie nieporęczne. Gdy pojawia się możliwość przenoszenia osobno fotelika i bazy, znika niepotrzebna szarpanina i pozostaje wygoda użytkowania. Koncepcja iZi Modular jednak nie tylko w ten sposób ułatwia rodzicom życie.

Rodziny, które żyją aktywnie – pracują, podróżują, korzystają z zajęć dodatkowych – najczęściej mają więcej niż jeden samochód. Dzięki koncepcji iZi Modular w każdym z nich może być na stałe zainstalowana baza, w którą jednym kliknięciem da się zamontować górę – fotelik dla noworodka lub fotelik samochodowy do 4 lat.

Wygoda na co dzień

Codzienność bywa zaskakująca. Odebrałeś właśnie synka ze żłobka, wracacie do domu, a żona zadzwoniła, byś wstąpił na małe zakupy? Kto tego nie zna! Co jednak w sytuacji, gdy maluszek właśnie zasnął, ukołysany szumem samochodu? Rozbudzać go i robić zakupy w akompaniamencie krzyków i niezadowolenia? Niekoniecznie. Fotelik samochodowy dla dzieci 0-13 kg możesz wypiąć z bazy ISOfix i zamontować na stelażu wózka.

fotelik samochodowy 0-13 kg

Oczywiście, fotelik samochodowy 0-13 kg nie zapewnia mu pełnej wygody i odpowiedniej pozycji, dlatego nie powinno spędzać w nim za dużo czasu. Te 10 minut w sklepie może jednak uratować cały dzień twojej rodziny. Rozbudzony maluszek potrafi być bowiem marudny już do samego wieczora.

Koncepcja iZi Modular – od noworodka do starszaka

W przeciągu pierwszych 4 lat życia dziecka naprawdę dużo się zmienia. Przywozisz do domu kruchą i w pełni zależną od ciebie istotę, a z biegiem czasu dostrzegasz, jak samodzielnym małym człowiekiem się staje. W tym czasie nie tylko ono się zmienia – ewoluują też jego wymagania i konieczne są wymiany sprzętu, w tym także tego do przewożenia samochodem. Fotelik samochodowy dla dziecka 0-13 kg musi zamienić się w fotelik samochodowy do 4 lat.

Dzięki koncepcji iZi Modular zyskujesz bazę ISOfix, z której korzystasz od samego dnia narodzin aż do skończenia przez twoje dziecko 4 lat. Oszczędzasz tym samym pieniądze, a twoje dziecko podróżuje bezpiecznie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ