Buty-ślubne

Ślub jest jednym z najistotniejszych dni dla większości kobiet. Z nim jednak związane jest długie planowanie, które nierzadko spotyka się z pewnym problemem dotyczącym wyboru garderoby dla przyszłej panny młodej. Okazuje się bowiem, że buty ślubne są dziś tak zróżnicowane, a przy tym tak skomplikowane w wyborze, że spędzają sen z powiek wielu przyszłym małżonkom.

Rozpoczynając poszukiwania butów ślubnych trzeba najpierw określić, czego potrzebujemy, zarówno jeśli chodzi o wygląd obuwia, jak również materiał, z którego jest wykonane, przez wysokość obcasa, rodzaj zapięcia, aż po… kolor! Niektóre marki, np. buty Ryłko, oferują specjalne linie produktów dedykowanych dla panien młodych – takie obuwie ślubne może być dla nas dobrym punktem wyjściowym.

Skórzane czy nie?

Podstawowym wyborem jest zdecydowanie się na konkretny materiał, z którego wykonane są buty ślubne. Buty Ryłko to przede wszystkim buty ze skóry naturalnej, która ma swoje zalety. Jest przede wszystkim bardzo przyjemna dla stopy i wbrew pozorom sprawdzi się zarówno w temperaturach niższych, jak i wyższych. Skóra dobrze dopasuje się do stopy, zwłaszcza jeśli panna młoda będzie sporo w butach chodzić wcześniej; co więcej, takie buty mogą być również przydatne w przyszłości, bo można je choćby zafarbować w przypadku wyboru obuwia białego. Jednak nie da się ukryć, że buty Ryłko są zwykle większym wydatkiem – nawet, jeśli są na lata, to często kobiety szukają czegoś tańszego. Alternatywą są buty ze skóry ekologicznej, czyli sztucznej. Wiele par obuwia to jednak także buty satynowe czy koronkowe. Na te ostatnie warto decydować się w ostateczności, jedynie ze względów estetycznych. Buty satynowe sprawdzą się, gdy jesteśmy pewni, że pogoda dopisze.

Jaki kolor?

Kolejną kwestią jest wybór koloru. Zasadniczo ślubne buty Ryłko dostępne są przede wszystkim w bieli i odcieniach, a także różnych tonacjach kremu – w takim przypadku są to typowo buty ślubne. Można jednak w alternatywie zdecydować się na buty nude, czyli w kolorze cielistym. Coraz więcej kobiet preferuje również obuwie kolorowe, przede wszystkim po to, aby dodać akcentu kolorystycznego całej kombinacji. Co więcej, są one również dość uniwersalne, bo można je potem wygodnie nosić. W takim przypadku dobrze jest zdecydować się na skórzane buty Ryłko, jako że będą one po prostu trwalsze, zwłaszcza jeśli zadbamy o nie i będziemy je pielęgnować w kolejnych miesiącach. Co więcej, będą one również zwyczajnie najwygodniejsze w noszeniu przez całą noc, bez koniczności zdejmowania czy powstawania odcisków.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ