Bio oil

Bio oil to środek, który ma aż cztery olejki roślinne: z nagietka, lawendowy, rozmarynowy oraz rumiankowy. Każdy z nich nie tylko zapobiega powstawaniu rozstępów, ale również spłyca już istniejące. Ponadto wszystkie olejki zmniejszają blizny potrądzikowe i blizny pooperacyjne, tak samo jak kolejne elementy leku – witaminy A także E. Poznaj wszystkie właściwości pielęgnacyjne olejków roślinnych oraz witamin młodości.

Bio oil to niezwykle ostatnio popularny środek na rozstępy oraz nie tylko potrądzikowe blizny, którego działanie wynika z właściwości ekstraktów roślinnych. Olejki roślinne skutecznie przywracają równowagę hydrolipidową skóry oraz wyrównują koloryt skóry. Pamiętaj, iż pielęgnacja skóry olejkami jest skuteczna tylko wtedy, gdy jest istotna oraz systematyczna. Rozstępy oraz blizny – są trudne do usunięcia oraz dla wielu osób stanowią duży problem estetyczny, zwłaszcza jeżeli są rozległe oraz w pewnych miejscach. Jak sobie z nimi radzić? Od pewnego czasu na rynku dostępny jest olejek Bio-Oil na blizny, rozstępy i problem odwodnionej, starzejącej się skóry. Na czym składa się jego działanie?

Bio-Oil a rozstępy oraz blizny

Środek na rozstępy oraz blizny Bio-Oil ma w sobie olejki roślinne i witaminę E, które są opinię skutecznych, naturalnych leków wpływających pozytywnie na stan skóry. Lub tak działają? Trudno doszukać się twardych, naukowych dowodów potwierdzających ich efektywność, jednak różnego typu olejki od setek lat wykorzystywane są w pielęgnacji urody oraz są rzeszę fanek na całym globie. Bio-Oil – olejek na blizny oraz rozstępy, ma w składzie cztery olejki:

1. olejek z nagietka ma właściwości regeneracyjne, w kontaktu z tym pomaga uszkodzonej skórze wytwarzać nowe komórki. Poprawia również ukrwienie skóry oraz zmniejsza stany zapalne, i tym jednym przyśpiesza gojenie się ran oraz wygładza skórę pokrytą większymi bliznami, np. pooperacyjnymi.

2. olejek lawendowy przyspiesza proces gojenia się świeżych rozstępów w kolorze czerwonym oraz różowym. Zmniejsza również ryzyko zaistnienia nowych rozstępów, w kontakcie z tym zdaje się go szczególnie kobietom w ciąży. Ponadto olejek zmniejsza widoczność oraz zapobiega powstawaniu blizn potrądzikowych.

3. olejek rozmarynowy rozjaśnia blizny, dlatego stosuje się go w celu zmniejszaniu zmian trądzikowych oraz leczenia nowo powstałych rozstępów. Olejek rozmarynowy ma wielu właściwości prozdrowotnych oraz pielęgnacyjnych, ale nie mogą go stosować kobiety w ciąży, osoby będące na wrażliwość skóry, uczulone na rozmaryn i dzieci poniżej 12. roku życia. Ale jego ilość w środku Bio oil jest na końcu mała oraz nieszkodliwa, iż może on być przeznaczony dla kobiety w ciąży.

4. olejek rumiankowy – rozjaśnia blizny oraz rozstępy, a również łagodzi oraz likwiduje obrzęki.

Ponadto Bio-Oil ma w składzie witaminę E o dużym działaniu przeciwutleniającym, która powszechnie jest używana jako składnik kremów do pielęgnacji skóry. Witamina E zapewnia jej właściwe nawilżenie, ujędrnienie, spowalnia procesy starzeniowe, wygładza ją oraz przyspiesza gojenie się ran.

Lub skład Bio-Oil czyni z niego skuteczny olejek na rozstępy oraz blizny? Tego rodzaju zmiany niezwykle że jest zlikwidować, jednak odpowiednia pielęgnacja że być dobra w poprawie ogólnego stanu skóry, jej nawilżenia oraz napięcia, dzięki czemu niedoskonałości mogą być mniej widoczne. Co istotne, należy myśleć o regularności stosowania kosmetyków, bo na efekty trzeba poczekać. Producent zaleca wykorzystywanie olejku dwa razy dziennie przez czas minimum trzech miesięcy. Okrężnymi ruchami należy wmasować olejek w skórę aż do całkowitego wchłonięcia. W trakcie ciąży, w celu poprawy elastyczności skóry, należy wmasowywać Bio-Oil w skórę piersi, brzucha, pośladków, bioder, ud i pleców – zabieg zalecany jest z starcie drugiego trymestru.

W budowy krążą różne uwagi na temat działania olejku Bio-Oil na blizny oraz rozstępy – od negatywnych po entuzjastyczne. O tym, lub zadziała na Ciebie, możesz przekonać się jedynie w jakiś sposób – testując go na naszej skórze. Alternatywą dla tego zabiegu że być wykorzystywanie naturalnych olejków. Gdy natomiast będziesz zawsze oraz troskliwie dbać o skórę, jej stan z pewnością się polepszy.

Bio oil

Dla jakiej cery przeznaczone są olejki roślinne?

Olejki roślinne są przeznaczone przede wszystkim dla skóry suchej oraz odwodnionej. Z powodzeniem mogą z nich posiadać również posiadaczki cery dojrzałej oraz starzejącej się.

Witamina E zmniejsza widoczność blizn

Witamina E, potocznie nazywana „witaminą młodości”, jest przeciwutleniaczem, który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, a tym samym zapobiega wszelkim uszkodzeniom komórek skóry. Dzięki temu uszkodzona tkanka szybciej się goi, dlatego olejek zawierający witaminę E nie tylko skutecznie zmniejszy szerokość oraz głębokość istniejących rozstępów, ale również zapobiegnie pojawieniu się nowych blizn.

Witamina A rozjaśnia rozstępy

Witamina A niszczy wolne rodniki, stymuluje do wytwórczości włókien kolagenowych oraz elastyny. Ponadto rozjaśnia skórę (w tym będące blizny oraz rozstępy) i wzmacnia strukturę rogową skóry, dzięki czemu jest ona bardzo wytrzymała na rozciąganie, a co za tym idzie – na występowanie rozstępów.

[Głosów:3    Średnia:2/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ