O tym, jak wielkie znaczenie ma odpowiednio dobrany wózek, nie trzeba przekonywać żadnego rodzica. Doskonale wie o tym marka Caretero, która od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości wózków dla dzieci.

Dlaczego warto wybrać wózek spacerowy Caretero?

Jednym z elementów konstrukcji każdego wózka dziecięcego Caretero, który wyróżnia się on spośród innych modeli na rynku, jest materiał, z jakiego wykonano gondolę. To tkanina bardzo wysokiej jakości, zapewniająca doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wiatr, deszcz oraz słońce. Wózek Caretero świetnie więc sprawdza się zarówno podczas ciepłych, jak i chłodnych pór roku.

Modele spacerówek oraz gondoli, które można dla przykładu kupić na www.abcsklep24.pl, posiadają gumowe koła o bardzo dobrej amortyzacji. Dlatego nawet jazda po nierównych nawierzchniach nie będzie uciążliwa dla dziecka.

Wózek dla dziecka Caretero- czy jest funkcjonalny?

Jak zapewniają producenci, a także liczni zadowoleni rodzice, którzy zdecydowali się na zakup jednego z modeli tych wózków, zarówno gondola, jak i spacerówka Caretero świetnie sprawdza się w każdej sytuacji. Oprócz bardzo dobrej amortyzacji ta „pierwsza bryka” zapewnia bowiem wysoki stopień bezpieczeństwa, ponieważ utrzymuje dziecko w stabilnej pozycji.

Na uwagę zasługuje także funkcjonalna budowa, jaką wyróżniają się wózki dziecięce Caretero. Wiele z ich modeli jest wyposażona w dwufunkcyjne siedzisko- spacerówkę oraz gondolę. Szybki i łatwy w obsłudze mechanizm zmiany siedziska to jedna z największych zalet, jakie posiada Caretero wózek.